
Nasza szkoła kształtuje i rozwija uczniów na wiele sposób. Nauka z podręcznikiem to jedno, ale staramy się również pobudzać dzieci do odkrywania w sobie nowych talentów. Klasa VI podczas zajęć z techniki miała możliwość przetestowania nowego sprzętu, zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości.
Uczniowie mogli sprawdzić się w roli profesjonalnych fotografów. Wykorzystując aparat fotograficzny i profesjonalne oświetlenie poczuli się jak prawdziwi modele i modelki.
Fotografia to bardzo ciekawe hobby. Zachęcamy do lektury poniższego tekstu dotyczącego tej profesji. Kto wie, może nowo zdobyte doświadczenia pozwolą w przyszłości połączyć hobby z pracą zawodową.
https://www.fotojoker.pl/blog/o-czym-nalezy-wiedziec-przed-rozpoczeciem-przygody-z-fotografia/