Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Święto Szkoły to nasze coroczne wydarzenie, które obfituje w wiele ciekawych wydarzeń.
Oprócz złożenia kwiatów pod pomnikiem patrona, Tadeusza Kościuszki, w tym roku postawiliśmy na integrację wszystkich oddziałów klasowych.
Na boisku szkolnym namalowaliśmy wspólnie godło szkoły i okolicznościowy napis. Pamiątkowe zdjęcie ozdobi teraz profil naszej szkoły na kolejne lata